top of page

KWAS HIALURONOWY

PowiEkszanie i modelowanie ust, modelowanie i wolumetria policzków

PIĘKNE USTA POZBAWIONE ZMARSZCZEK SĄ MARZENIEM KAŻDEJ KOBIETY!

Jeżeli nie zadawala Cię kształt ust oraz ich jędrność, masz opadające kąciki czy nieostry kontur zapraszamy do naszego specjalisty , ponieważ z każdym z tych problemów możemy skutecznie walczyć.
JAK MOŻEMY Ci POMÓC? Poznaj czym jest kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy to naturalny element tkanki ludzkiej, który jest odpowiedzialny za proces magazynowania wody w organizmie. Dlatego  w czasie zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym uzyskujemy całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust, preparat również w sposób pozytywny oddziałuje na nawilżenie i wygląd czerwieni wargowej. Sprawdzi się także w przypadku ust asymetrycznych , wąskich oraz o nierównym konturze.
usta3.jpg
ZASTOSOWANIE KWASU HIALURONOWEGO:


ZBYT MAŁE I WĄSKIE USTA -> mogą być cechą charakterystyczną naszej urody lub też pojawić się później, w trakcie naszego życia. Niezależnie od przyczyn i czasu pojawienia się problemu, nowoczesna medycyna znalazła na nie rozwiązanie. Wystarczy niewielka porcja kwasu hialuronowego, by nasze usta odzyskały jędrność i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

UTRATA NAWILŻENIA UST -> z wiekiem jędrność traci nie tylko skóra, ale również same usta. Czerwień wargowa staje się bledsza, zmniejsza się poziom nawilżenia, a co za tym idzie same usta nie są już tak pełne i gładkie jak wcześniej. Możemy jednak zwiększyć nawilżenie ust i przywrócić im pełny kształt dzięki zabiegowi nawilżania ust kwasem hialuronowym.

ZMIANA KONTURU UST -> problemem, jaki może towarzyszyć starzeniu się skóry wokół ust, jest zatarcie się ich konturu. Odpowiedzialne są za to niewielkie zmarszczki przecinające zarys ust oraz zmiany kształtu zachodzące pod wpływem ubytków wody i tłuszczu. Rozwiązaniem tego problemu jest konturowanie ust kwasem hialuronowym.

OPADAJĄCE KĄCIKI UST -> najczęstszy objaw starzejącej się skóry. Na skutek działania procesów odwodnienia, utraty kolagenu i włókien elastynowych twarz w okolicy ust zyskuje kształt odwróconego trójkąta. Tłuszcz z policzków przemieszcza się do żuchwy, co powoduje opadanie kącików ust. Defekt można usunąć, wykorzystując kwas hialuronowy.
cr_usta.jpg
PIERWSZA WIZYTA -> KONSULTACJA

Na początku lekarz medycyny estetycznej przeprowadza konsultację, która ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, przebytych chorób czy też alergii oraz wybiera odpowiedni preparat i technikę podania kwasu hialuronowego.
DRUGA WIZYTA - Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego
W zależności od preferencji klienta zabiegu modelowania ust ustala się  gęstość podawanego preparatu. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym trwa ok. 30-60 minut. Preparat zostaje wprowadzony w skórę za pomocą igły.
Procedura zabiegowa jest dosyć szybka,  uczucie dyskomfortu jest nieznaczne- przy zastosowaniu znieczulenia redukuje się do minimum.
Podczas jednej sesji powiększania ust wykorzystuje się najczęściej 1 ml kwasu.
EFEKTY PO ZABIEGU
Efekt powiększonych ust zauważamy od razu po wykonaniu zabiegu, ale końcowy wynik będzie widoczny dopiero po 72 godzinach, kiedy  zniknie lekki obrzęk i zaczerwienienie. Przez kilka dni po podaniu kwasu hialuronowego, pacjent może odczuwać pewne stwardnienia w obrębie ust wywołane ukłuciem. Po okresie dwóch tygodni grudki powinny samoistnie zaniknąć. Efekty utrzymują się od 7 do nawet 12 miesięcy. W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego nieusieciowanego efektem jest przede wszystkim nawilżenie skóry ust, natomiast w przypadku kwasu hialuronowego usieciowanego uzyskujemy efekt modelowania ust.
ZALECENIA POZABIEGOWE
- Bezpośrednio po zabiegu zaleca się aby obrzęk okładać zimnym kompresem, który pomoże zniwelować opuchliznę.
- W ciągu pierwszych 24 godzin po zabiegu nie zaleca się uprawiania sportu, spożywania alkoholu, palenia papierosów a także podróży samolotem.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
Ciąża i karmienie piersią, stany zapalne w obrębie ust, opryszczka, trądzik, skłonność do powstawania blizn, zaburzenia krzepliwości krwi, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.
modelowanie i powiekszanie ust - ZABIEGI WYKONANE W NASZEJ KLINICE:
11.JPG
Kwas hialuronowy - Przed zabiegiem
2222.JPG
Kwas hialuronowy - Po zabiegu modelowania i powiększania ust
KWAS HIALURONOWY - cennik
bottom of page