top of page

stymulatory tkankowe

lifting, antyoksydacja, nawilZenie

CZYM SĄ STYMULATORY TKANKOWE?

Stymulatory tkankowe to preparaty pobudzające odbudowę kolagenu. Służą bardziej do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry takich jak wiotkość, ubytki tkanki podskórnej i związane z tym zagłębienia niż do usuwania pojedynczych zmarszczek.
ZYSKAJ ZDROWY, MŁODSZY WYGLĄD 
INNOWACJA W ODMŁADZANIU I PROFILAKTYCE PRZECIWSTARZENIOWEJ - Nucleofil firmy Croma Pharma.
Zabieg prowadzi do silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry . Preparat poprawia kondycję skóry, wyrównuje jej koloryt, spłyca drobne zmarszczki i przywraca elastyczność. Długotrwałe i spektakularne rezultaty są wynikiem głębokich procesów regeneracyjnych, które zachodzą na poziomie komórkowym w głębi skóry.
beauty-woman-healthy-skin-concept-natural-makeup-b-2021-08-28-09-20-00-utc.webp
biostymylatory-tkankowe.jpg
DZIAŁANIE ANTY-AGING Z ZACHOWANIEM NATURALNEGO , ZDROWEGO WYGLĄDU!! - działanie na trzech poziomach
  • Lifting poprzez stymulację fibroblastów dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu oraz elastyny czego efektem jest rewitalizacja i lifting skóry.
  • Antyoksydacja zabieg niweluje szkodliwe rezultaty stresu, palenia nikotyny i zbyt intensywnej ekspozycji na słońce poprzez natychmiastowe usuwanie wolnych rodników.
  • Nawilżenie efekt długotrwałego nawilżenia i przywrócenia elastyczności skóry oraz proces głębokiego nawodnienie tkanek jest możliwy za sprawą wiązania wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów.
NIE CZEKAJ DŁUŻEJ ! - ZACHOWAJ NATURALNY WYGLĄD I
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU
Dwa tygodnie przed i tydzień po zabiegu Pacjent nie może stosować leków lub substancji wpływających na krzepliwość krwi. Nie wolno stosować witaminy E czy aspiryny.
KROK PIERWSZY -> KONSULTACJA
Pozwala poznać potrzeby i oczekiwania Pacjenta, jak również wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Po dokładnym zebranym wywiadzie lekarz dobiera odpowiedni preparat do skóry pacjenta.
KROK DRUGI-> ZABIEG
Nucleofill jest wprowadzany drogą iniekcji w kilku punktach. Pacjent może odczuwać ukłucia i delikatne mrowienie. Po zakończeniu aplikacji lekarz rozmasowuje twarz, aby równomiernie rozprowadzić wstrzyknięty preparat. Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
JAK CZĘSTO WYKONUJE SIĘ ZABIEGI PRZY UŻYCIU STYMULATORÓW TKANKOWYCH ?

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych najlepiej wykonywać w serii. Optymalne efekty uzyskamy w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Jest to uzależnione od rodzaju użytego preparatu, kondycji skóry oraz efektu, który chcemy osiągnąć.
JAK DŁUGO CZEKAMY NA EFEKTY PO ZABIEGU?
Na ostateczny efekt przy stymulatorach tkankowych musimy poczekać nieco dłużej niż przy wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Po dwóch, trzech miesiącach, kiedy zostanie namnożony kolagen i elastyna można będzie zauważyć wyraźną poprawę owalu twarzy, poprawę kondycji stanu skóry, jej zagęszczenie i zdrowe, naturalne odmłodzenie.
Efekt po zastosowaniu stymulatorów tkankowych utrzymuje się około dwóch lat!
PRZECIWWSKAZANIA
Zaczerwienienie i obrzęk skóry, aktywny stan zapalny, zakażenie lub gorączka, leki spowalniające krzepnięcie krwi, pacjenci przyjmujący leki przeciwzakrzepowe muszą w porozumieniu z lekarzem prowadzącym odstawić to leczenie na co najmniej 14 dni przed podaniem produktu.
BIOSTYMULATORY
bottom of page